Wiese in Točá
8.6 - 9.6.2026 Eva sagt:
Je dobré, že je pozemek oplocený, a za běžných okolností je tam asi i klid. Za mojí návštěvy probíhala rekonstrukce silnice, takže od rána do večera hluk. Louka bohužel nebyla posekaná; do vysoké trávy jsem nechtěla moc pouštět děti kvůli klíšťatům. A vodu nebylo možné natočit-nebyl kohout. Naštěstí jsme měli svoje zásoby.
Restaurace v obci zavírá brzy, ale plus je dovážka z okolních měst. Super je hřiště pro děti na Točné, fajn procházka. Jedno malé je i v obci naproti večerce-tam mají otevřeno do 20ti hodin.
Na pozemku jsme bylo sami.
Je dobré, že je pozemek oplocený, a za běžných okolností je tam asi i klid. Za mojí návštěvy probíhala rekonstrukce silnice, takže od rána do večera hluk. Louka bohužel nebyla posekaná; do vysoké trávy jsem nechtěla moc pouštět děti kvůli klíšťatům. A vodu nebylo možné natočit-nebyl kohout. Naštěstí jsme měli svoje zásoby.
Restaurace v obci zavírá brzy, ale plus je dovážka z okolních měst. Super je hřiště pro děti na Točné, fajn procházka. Jedno malé je i v obci naproti večerce-tam mají otevřeno do 20ti hodin.
Na pozemku jsme bylo sami.


